Blog

Czarter jachtu - przegląd cen

Monday, 29 May, 2017

Wspomnienia z portu Dubrownik
Końcowe trzy dni naszej wyprawy spędziliśmy w Dubrowniku. To jedno z kultowych miast w Chorwacji, które również ma wielowiekowe dzieje i w samej rzeczy ma też do przedstawienia mnóstwo malowniczych zakamarków.

Średniowieczne zabudowania, doskonale uchowane mury miejskie i baszty, pałace z okresu weneckiego, do tego kościoły gotyckie, barokowe faktycznie są tam nadzwyczaj piękne. Aura była udana, a przez trzy dni poświęciliśmy na odpoczynek i zwiedzanie mnóstwo czasu. Bez wątpliwości, także nie szczędziliśmy na jedzeniu, ponieważ żal nam było odjeżdżać. Wykonaliśmy pokaźne zakupy, przekazaliśmy jacht i pożegnaliśmy się z Chorwacją.
Tutaj

Reasumując, naprawdę polecamy odpoczynek w Dalmacji, zwłaszcza ten aktywny, dlatego że wyczarterowanie jachtu nie jest niebywale zawikłane i do tego wcale nie jest drogie. Bezsprzecznie, trzeba posiadać patent, lecz nawet jeśli nie jest to osiągalna alternatywa, wówczas można nabyć bilet i popłynąć w rejs statkiem wycieczkowym albo zwyczajnie nabyć wyprawę objazdową z biura turystycznego.
Osobne planowanie wypraw jednak jest o wiele bardziej ciekawe. Polecamy Chorwację na wakacje!

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Business Services

Contact Us

 •   Hands On Bookkeeping

    One South Bay Avenue
    Islip, NY 11751
    Phone: 631-328-9311
    Fax: 631-277-9798
    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.